• Informacje na temat:

  warzywa nie wzdymające

Artykuły na temat: warzywa nie wzdymające
 • Warzywa strączkowe dobre na nadciśnienie

  Dobra dieta to jeden z najprostszych i najskuteczniejszych naturalnych sposobów na nadciśnienie. A przy tym wcale nie musi być ani droga, ani trudna w stosowaniu.

 • Kalafior: Wsparcie w walce o zdrowie

  Od najmłodszych lat powtarzają nam, że warzywa i owoce są niezbędne dla zdrowia. Niby wszyscy o tym wiemy, a jednak tę wiedzę bagatelizujemy.

 • Rotawirus w żołądku

  ...? – Kiedy nabierze pani ochoty na jedzenie, radzę zacząć np. od kleiku ryżowego, gotowanych ziemniaków i marchewki. Proszę stopniowo wprowadzać lekkostrawne dania: spożywać gotowane mięsa, inne warzywa, pieczone jabłka i jogurty. Niewskazane są potrawy i produkty smażone, wędzone, wzdymające (kapusta, fasola, kalafior), bo drażnią śluzówkę żołądka, która regeneruje się dopiero po 2-3 tygodniach. Ataki...

 • 13 produktów, które na długo zaspokoją głód

  Nasze propozycje mają niewiele kalorii, a wysoki tak zwany „indeks sytości”, co oznacza, że po ich zjedzeniu nie jesteśmy głodni przez co najmniej 3 godziny. Wybraliśmy najbardziej sycące jedzenie w grupach różnych produktów.

 • Płaski brzuszek w 7 dni

  Zawsze jest dobry czas, by zadbać o figurę, ale lato szczególnie sprzyja dietom tak prostym i skutecznym jak nasza kuracja.

 • Lecz alergię i... uważaj na inne schorzenia

  .... bogatoresztkowych), takich jak np.: razowy chleb, warzywa strączkowe, surowe owoce, a także wiórki kokosowe. Ogranicz też pokarmy wzdymające, takie jak warzywa kapustne. Natomiast jadaj łagodne dla układu(...)Zima już prawie za nami, na zewnątrz coraz cieplej i coraz więcej kwitnących roślinek. Jednak nie dla wszystkich jest to przyjemne... Jeśli mamy alergię na pyłek roślin i nie leczyłyśmy jej do tej...

 • 30 sposobów na wiosenne przeziębienie

  Zauważyłaś, że twojemu maluchowi zaczęło kapać z noska, smyk skarży się na drapanie w gardle lub sucho pokasłuje? Zacznij działać natychmiast. Dzięki temu choroba się nie rozwinie i brzdąc szybko wróci do sił.

 • Skuteczne kuracje na przeziębienie

  Odkąd na dworze zrobiło się chłodniej, twoje dziecko pociąga noskiem i pokasłuje? Trzeba od razu zacząć działać. Wtedy infekcja się nie rozwinie.

 • Naturalne kuracje na kaszel

  Jego ataki dokuczają maluchowi w ciągu dnia, nie dają wyspać się w nocy. Sprawdź, jak skutecznie rozprawić się z tą dolegliwością...

 • Twój cykl pod kontrolą

  ...przebarwienia. Dieta: W tych dniach możesz zajść w ciążę. Gdy planujesz dziecko, wzbogać dietę o kwas foliowy. Jego źródłem są m.in. ciemnozielone warzywa. Koniec: dokuczliwy syndrom napięcia(...) pojawiają się krosty i zaskórniki. Szczególnie zadbaj więc o cerę: maseczka z glinką oczyści ją i wygładzi. Dieta: Lepiej ogranicz potrawy wzdymające i tłuste, słodycze, sól (zatrzymuje wodę w organizmie...