• Informacje na temat:

  rozrywka

Artykuły na temat: rozrywka
 • Inteligentna rozrywka

  Telewizja, internet, telefon – czym się kierować przy wyborze pakietu, aby cała rodzina była zadowolona?

 • ..., a kończy na 36-kilometrowym odcinku dla najbardziej wytrwałych weteranów - mówi Dawid Lewandowski z Survival Race. Nierzadko można też spotkać się z opinią, że to rozrywka przeznaczona jedynie dla(...), które na co dzień trenują bieganie. Tego typu wydarzenia to rozrywka zarówno dla amatorów sporadycznego joggingu i fitnessu, przez miłośników ćwiczeń siłowych czy crossfitu, aż po doświadczonych...

 • Wakacje w świecie rozrywki

  Dziecięca wyobraźnia nie zna granic. Smoki latające nad Waszym blokiem, rakieta startująca z balkonu, piesek tańczący z kotem. Znasz to? Twoja pociecha uwielbia zabawę, a ze zwykłej wizyty na placu zabaw potrafi zrobić niezwykłą wyprawę do świata magii?

 • Najlepsze polskie parki rozrywki

  Dzieci je uwielbiają, a dorosłym przypominają najlepsze chwile i zabawy z dzieciństwa. Mowa oczywiście o parkach rozrywki. Oto najciekawsze i największe lunaparki w Polsce.

 • "Klopsiki kontratakują" - smakowita rozrywka

  Z okazji zbliżającej się premiery, oczekiwanej kontynuacji smakowitych przygód Flinta Lockwooda, wszystkich spragnionych i głodnych rozrywki zapraszamy do wspólnej zabawy.

 • Rozrywka dla małych i dużych

  Seria Disney Pixar Klasyka, to znane i lubiane tytuły z wytwórni Pixar w całkiem nowym wydaniu

 • Nie skreślaj tej formy rozrywki

  Gry komputerowe powinny być wybierane razem z dziećmi. Dobrze dobrane gry mogą być narzędziem dydaktycznym.

 • Parki rozrywki w Polsce: Zabawa dla całej rodziny

  Aquaparki, parki zoo, parki rozrywki – miejsc, w których można miło spędzić czas z dzieckiem, jest sporo. Problem w tym, że podczas roku szkolnego często trudno wygospodarować wolny czas na wyjazdy i wycieczki. Na szczęście do wybranych miejsc można zajrzeć w trakcie wakacji!

 • ​LEGO Friends - Kolejka górska w parku rozrywki

  LEGO Friends 41130 jest największym z tegorocznych zestawów z tej popularnej serii. W dużym pudle znajdziemy aż 1124 elementy pozwalające zbudować kilka atrakcji z wesołego miasteczka.

 • Wygraj wycieczkę do Lipska – zoo i park rozrywki Belantis gwarantują zabawę dla całej rodziny

  Oddalony od Wrocławia o 3,5 godziny jazdy autostradą Lipsk ma wiele do zaoferowania zarówno dorosłym jak i dzieciom. Liczne jeziora wokół miasta zapraszają miłośników kąpieli i amatorów sportów wodnych, muzea kuszą - zwłaszcza w okresie wakacji i ferii szkolnych - bardzo ciekawym programem adresowanym do najmłodszych, a ciągnące się wzdłuż przecinających lub okalających miasto rzek lasy łęgowe są prawdziwym eldorado dla rowerzystów.

Zdjęcia na temat: rozrywka
 • CENTRUM POPULARYZACJI KOSMOSU „PLANETARIUM – TORUŃ”
 • CENTRUM POPULARYZACJI KOSMOSU „PLANETARIUM – TORUŃ”
Wideo na temat: rozrywka
 • Ćwiczenia z dzieckiem są możliwe

  . Trening taki możliwy jest dosłownie w każdym miejscu. Amerykanka nie chciała zostawiać swojego malucha samego idąc na siłownie postanowiła, więc, że będą ćwiczyć razem. Małemu Tuckerowi taka rozrywka

 • Ryan Reynolds człowiekiem roku 2017

  Ryan Reynolds wyróżniony przez harwardzkie Hasty Pudding Theatricals mianem Człowieka Roku 2017. Studencka grupa teatralna przyznaje ten tytuł za trwały i imponujący wkład w świat rozrywki. Przed wręczeniem trofeum zostanie przeprowadzony roast artysty. Wydarzenie odbędzie się 3 lutego. Wcześniej tę nagrodę otrzymali m.in. Robin Williams, Bruce Willis czy Richard Gere. (Źródło: Associated Press/ x news)

Przepisy na temat: rozrywka
 • Jak zaplanować zagraniczny urlop będąc wegetarianinem?

  ...). Nie chcą także brać udziału w rozrywkach z udziałem zwierząt, takich jak np. polowania, rodeo, cyrk, zoo czy oceanarium. Bojkotują także produkty testowane na zwierzętach. Wegetarianie na urlopie...

 • Grill? Dlaczego nie!

  Trudno wyobrazić sobie polskiego grilla bez ociekającej tłuszczem kiełbasy, karkówki czy kaszanki. Grill to nasza specjalność. Choć w ostatnich latach umiejętność przyrządzania potraw na ogniu urosła do rangi sztuki, ze względów medycznych i dietetycznych, ma tyle samo zwolenników, co przeciwników.

 • Mendoza i jego powieściowe chuligaństwo

  Swoją twórczość określa jako powieściowe chuligaństwo lub literackie pijaństwo. Polscy czytelnicy najpierw pokochali jednego z najwyrazistszych bohaterów jakich stworzył: detektywa-wariata, który ma wyjątkowy talent do wplątywania się w problemy i generowania absurdu, ale Eduardo Mendoza dał się też poznać jako twórca prozy przenikliwej i wyrazistej.

 • Dziczyzna

  Jean Francois Renard, poeta, który odwiedził Polskę za panowania Jana III Sobieskiego, napisał, że: "cała Polska jest najpiękniejszym krajem myśliwskim, jaki kiedykolwiek widział".

Dyskusje na temat: rozrywka