• Informacje na temat:

  mateusz

Artykuły na temat: mateusz
 • Metamorfoza Mateusza Magi

  Mateusz Maga od początku swojej obecności w programie "Top model" wzbudzał bardzo mieszane uczucia - i u uczestników, i u jurorów. Jedni byli zachwyceni jego androgeniczną urodą, inni mówili, że z takim charakterem kompletnie nie nadaje się do branży modowej. Od programu minęło już trochę czasu, a Mateusz wciąż stara się być obecny w mediach. Bywa na różnych wydarzeniach kulturalnych...

 • Mateusz Banasiuk wygrał zawody dla ukochanej

  ...​Mateusz, znany z serialu "Pierwsza miłość", kolejny rok z rzędu okazał się najlepszy w pływaniu podczas Mistrzostw Polski Aktorów...

 • Mateusz Maga komentuje wypowiedź Rafalali

  Rafalala ma bardzo wybujałą wyobraźnię – mówi Mateusz Maga. Model jest zszokowany tym, że kontrowersyjna performerka skłamała na temat ich rzekomego spotkania podczas imprezy MTV. Zaprzecza, że kiedykolwiek spotkał się z Rafalalą, a tym bardziej że dziękował jej za słowa krytyki pod swoim adresem.

 • Para na całe życie, Mateusz Janusz, Pamela Stefanowicz

  Fit Lovers, czyli Pamela i Mateusz, to para internetowych osobistości, które zarażają swoją energią i pozytywnym nastawieniem do życia. Mateusz, chłopak z małej miejscowości Lębork z wielkimi(...) i Mateusz pokazują, że można być szczęśliwym w życiu, zarówno w związku, jak i w swoim ciele. Fit Loversi przekonają cię, że można atrakcyjnie wyglądać i czuć się wspaniale, kiedy zastosujesz się do ich...

 • ​Mateusz Banasiuk: Liczy się miłość!

  Mateusz Banasiuk - gwiazda głośnego, obsypanego nagrodami filmu Tomasza Wasilewskiego "Płynące wieżowce" - o polskim kinie, roli geja i miłości.

 • Mateusz Maga: Nie zamierzam zmieniać płci

  Mateusz Maga wielokrotnie padał ofiarą przykrych komentarzy ze strony internautów. Wiele osób w ostry sposób krytykowało jego typ urody. Uczestnik „Top Model” zamieścił w Internecie wpis, będący odpowiedzią na te zaczepki.

 • Tradycyjnie na święta: Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska

  Już od trzech lat tuż przed Wigilią, artystyczna para - Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska, zaprasza dzieci do Hali Opery na Zamku w Szczecinie. 20 i 21 grudnia odbędzie się tam tradycyjnie koncert zimowy - "Opowieść wigilijna" na podstawie opowiadania Charlesa Dickensa.

 • Mateusz Maga: Muszę wziąć się w garść

  Mateusz Maga odpadł z programu "Top Model". Co zarzucali mu jurorzy i jakie ma plany na najbliższą przyszłość? Jak poradził sobie z groźbami, krytyką i zastraszaniem?

 • Mateusz Damięcki: Zakochany bez pamięci

  Gdy w portalach internetowych po raz pierwszy ukazały się zdjęcia Mateusza Damięckiego (30) i zgrabnej blondynki, rozgorzała dyskusja. Jedni pisali, że dziewczyna jest tancerką. Inni - aktorką. Za to wszyscy przekręcali jej nazwisko. SHOW ustaliło, jakie są fakty. Ukochana Mateusza to tancerka, choreografka i pedagog, Paulina Andrzejewska (31). Pomyłki być może wynikały z tego, że Paulina nigdy...

 • Mateusz surfuje w Łebie

  Doskonałą sylwetkę i równie doskonałą formę zaprezentował Mateusz Damięcki (28) podczas zawodów windsurfingowych Allegro Cup.

Zdjęcia na temat: mateusz
Wideo na temat: mateusz
 • Jak Mateusz Gessler spędzi święta?

  Jak Mateusz Gessler spędzi nadchodzącą Wielkanoc? - Znowu będzie Polska i coś nowego ugotuję - zdradził szef kuchni w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską z "Dzień Dobry TVN". - Chciałbym w tym roku odrobinę więcej czasu poświęcić swojej rodzinie - dodał. (Źródło: Dzień Dobry TVN/ x news)

 • Jak Mateusz Janicki poznał swoją żonę?

  Mateusz Janicki opowiedział o spotkaniu ze swoją obecną żoną, gdy jeszcze byli w liceum.  - Rozmawiało nam się bardzo miło - zdradził aktor na konferencji prasowej serialu "Singielka". Jak do tego doszło? Czy już wtedy coś między nimi zaiskrzyło? (źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Mateusz Gessler: Zaczynam uwielbiać polskie jedzenie

  Mateusz Gessler to jeden z jurorów w nowym programie TVN "MasterChef Junior". Jaką lubi kuchnię? Polską czy francuską? - Zaczynam uwielbiać polskie jedzenie - zdradził kucharz w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską z "Dzień Dobry TVN". Czy to od polskiej babci uczył się gotować? (źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)  

Przepisy na temat: mateusz
 • Pasta z makreli i bryndzy - jeden ze smaków dzieciństwa Mateusza Gesslera

  Mateusz Gessler będąc w wieku uczestników programu "Masterchef junior", którego był jurorem, jeszcze nie gotował, za to bardzo lubił jeść. Jednym ze smaków jego dzieciństwa - w którym znajdowała się kuchnia polska i francuska - jest pasta z makreli i bryndzy.

 • Rośnij w siłę dzięki białku

  ...- tłumaczy dietetyk Mateusz Gawełczyk. Nowe produkty Arla z linii Protein charakteryzuje wysoka zawartość białka i mocny skład, oparty na naturalnych składnikach. Pyszne, lekkie produkty Arla Protein(...) mięśniowej. Białko ma pozytywny wpływ na rozwój mięśni, jednak samo spożywanie protein (bez wykonywania odpowiednich ćwiczeń), nie wpłynie negatywnie na naszą sylwetkę. - tłumaczy dietetyk Mateusz...

Dyskusje na temat: mateusz