• Informacje na temat:

  kilometr

Artykuły na temat: kilometr
 • Madonna wywołała lawinę komentarzy po tym, jak przeleciała około 200 kilometrów prywatnym samolotem

  57-letnia gwiazda, która jest aktywistką Greenpeace, poleciała prywatnym samolotem z Birmingham do Londynu, po koncercie, mimo iż jazda samochodem zajęłaby jej jedynie około 45 minut dłużej.

 • Cesarzowa Udaj się do domu matki lub innej kobiety, z którą czujesz głęboką więź. Nawet jeśli dzielą was setki kilometrów lub… lat, możesz skorzystać z...

 • Głupiec, Koło Fortuny, As Buław Skoro, Bliźniaku majowy, nadal dzielą cię od partnera kilometry, kieruj się głosem serca i działaj intuicyjnie, a nie rozsądnie....

 • ​Zachwycające miasteczko

  Wybierając się do LEGOLAND-u warto poświęcić kilka dodatkowych dni na zwiedzenie okolicznych miast i miasteczek. Zaledwie 60 kilometrów dalej znajduje się perełka średniowiecznej architektury, najstarsze miasto w Danii - Ribe.

 • Dolina Pałaców i Ogrodów u podnóża Śnieżki

  Niemal obok siebie, w odległości kilkunastu kilometrów, znajduje się prawie... 30 zamków! Każdy w innym stylu, lecz wszystkie wyjątkowo piękne. Te cuda obejrzymy w Kotlinie Jeleniogórskiej.

 • Helsinki - miasto dbające o rowerzystów

  W stolicy Finlandii infrastruktura rowerowa jest jednym z priorytetów. W całym mieście jest ponad tysiąc kilometrów dróg. Rowerami mieszkańcy jeżdżą wszędzie - do pracy, szkół, przedszkoli, na zakupy i rekreacyjne wycieczki.

 • "Uszyj jasia" w Zielonych Arkadach

  Zielone Arkady organizują radosny maraton szycia w ramach charytatywnej akcji "Uszyj jasia". Przez cały dzień dostępne będą stanowiska z maszynami do szycia i kilometry kolorowych tkanin. „Zapraszamy tych, którzy szyć lubią i potrafią, jak i tych, którzy nigdy tego wcześniej nie robili. W pięć minut każdy nauczy się szyć poszewki.” – zachęcają organizatorzy.

 • Największe militarne podziemia w Europie czekają na turystów

  Międzyrzeckie bunkry, system podziemnych korytarzy o łącznej długości 32 kilometrów, są jedną z największych atrakcji woj. lubuskiego. Kompleks fortyfikacji wybudowanych przez III Rzeszę odwiedziło w tym roku prawie 17 tys. turystów.

 • Zostawiam rodzinę, bo muszę wyjechać „za pracą”

  Wyjeżdżamy do pracy za granicę, gdy zmusza nas do tego sytuacja życiowa. Bywa, że od rodziny dzielą nas tysiące kilometrów. Tęsknimy. Przede wszystkim za dziećmi.

 • Nowe atrakcje w LEGOLAND Billund

  ...​1 kwietnia rozpocznie się nowy sezon turystyczny w LEGOLAND Billund, najczęściej odwiedzanym parku rozrywki w Europie, położonym zaledwie 650 kilometrów od polskiej granicy. Jak co roku na fanów kultowych klocków czekać będą dodatkowe atrakcje, m.in. niesamowita wystawa najwyższych budowli świata odzwierciedlonych w skali 1:150 "World’s Tallest", nowe miejsca noclegowe zaaranżowane w klimacie...

Wideo na temat: kilometr
 • Joanna Jabłczyńska i Przemysław Cypriański zbierają kilometry

  Joanna Jabłczyńska i Przemysław Cypriański są ambasadorami akcji T-Mobile "Pomoc mierzona kilometrami". Ile do tej pory udało im się zebrać kilometrów? O tym aktorzy opowiedzieli Olivierowi Janiakowi z „Dzień Dobry Wakacje”. - Nie mam organizmu sportowca, tylko głowę. Ważna jest po prostu chęć – wyznała Jabłczyńska. (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Joanna Jabłczyńska o swoich rekordach

  - 180 kilometrów po górach zrobiłam w trakcie triatlonu - powiedziała o jeździe na rowerze Joanna Jabłczyńska w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską z "Dzień Dobry TVN". Dlaczego aktorka wybrała tak ekstremalne hobby?

 • Gawryluk i Błaszczyk o ulubionym sporcie

  - Pierwsze pięć kilometrów biegniemy razem, ja później wracam do domu, a Waldek biegnie kolejne piętnaście - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Ewa Gawryluk o wspólnej pasji do sportu, którą dzieli z mężem Waldemarem Błaszczykiem. - Zwykle Ewa jest z przodu, bo ma fajne pośladki - zdradził aktor. Czy aktorka od zawsze lubiła aktywność fizyczną? (Źródło: Dzień Dobry TVN/ x news)

Przepisy na temat: kilometr
 • Słodkości ze Sri Lanki

  Popołudniowa herbata z czekoladowym ciastkiem czy innym słodkim dodatkiem w chłodny, zimowy dzień nie tylko rozgrzewa, ale i sprawia wiele przyjemności. Od razu czujemy jak w naszym ciele mnożą się endorfiny, a na ustach pojawia się uśmiech. Jak się okazuje, nie jest to tylko nasz sposób na chwilę relaksu. Podobnie dzieje się setki kilometrów od nas… na słonecznej Sri Lance.

 • Żuławskie przepisy na gęś

  .... Będzie można także nauczyć się gotowania zupy z brukwi na gęsinie. Warsztaty odbędą się domu podcieniowym w Żelichowie Cyganku, położonym cztery kilometry od Nowego Dworu Gdańskiego i 10 kilometrów od...

 • Przewodnik po przekąskach dla aktywnych

  ...oraz wpływają na prawidłowe działanie układu odpornościowego. Przekąska w postaci orzechów doda sił i poprawi nasze samopoczucie, abyśmy z uśmiechem na twarzy mogli przemierzać kolejne kilometry...

 • Zupy - niezastąpione danie w naszej szerokości geograficznej

  ..., jeśli w kuchni używamy produktów lokalnych, możemy sprawdzać, z jakich źródeł pochodzą i wybrać te, które faktycznie są zdrowe. Żywność masowa przebywa średnio kilka tysięcy kilometrów, zanim trafi...

 • Zrównoważone restauracje

  ...się prawie wyłącznie w prowincji Kolumbia Brytyjska. Opracował menu trzymając się zasady, że... produkty muszą pochodzić z odległości nie większej, niż sto kilometrów od restauracji. Jego zdaniem...

Dyskusje na temat: kilometr