• Informacje na temat:

  jak założyć klub malucha

Artykuły na temat: jak założyć klub malucha
 • Pierwsze wakacje z maluchem

  ...nasz tekst. Swoimi doświadczeniami z podróżowania z dziećmi dzielą się w nim czytelniczki "Mam dziecko", a także ich partnerzy. Opowiedzieli nam, jakie błędy popełniali i co ich zdaniem jest warte polecenia, gdy rodzina ze smykiem jedzie w świat. Skorzystaj z ich rad, a wakacyjny debiut malucha będzie udany! Zanim dotrzecie do celu Jeżeli nigdy wcześniej nie podróżowałaś ze swoim dzieckiem...

 • Jak znaleźć idealny żłobek i przedszkole

  Kiedy jesteś młodą mamą i chcesz wrócić do aktywności zawodowej, stajesz w obliczu problemu - jak zapewnić opiekę nad twoim maluchem. Nie każda z nas może liczyć na pomoc babci, nie każdą stać na nianię czy prywatny żłobek lub przedszkole. Nie zawsze udaje się trafić na dobre rozwiązanie. Chcemy ci w tych poszukiwaniach pomóc i podpowiedzieć, jak mogą cię wesprzeć Fundusze Europejskie.

 • Ewa Chodakowska: Mężowi ufam bez granic

  Trenerka wszystkich Polek potrafi jednak ostro pokłócić się ze swoim greckim ukochanym. Jak radzi sobie z różnicami kulturowymi? I jaki ma patent na teściową?

 • Śmiech to zdrowie!

  Chcesz, by twój malec był w świetnej formie, miał dużo energii i chętnie podejmował nowe wyzwania? Staraj się jak najczęściej go rozśmieszać! Sprawdź, ile dobrego zyska smyk dzięki codziennej dawce śmiechu. Podpowiadamy też, jak możesz wykorzystać różne sytuacje, by rozbawić brzdąca.

 • 10 pytań o operację macicy

  Czy zabiegu nie da się uniknąć, jakie będzie miał konsekwencje, jak szybko wrócimy do formy? Na te i na wiele innych pytań odpowiada nasz ekspert prof. Romuald Dębski, ginekolog.

 • Jesteś nowa? Pokonaj stres i tremę

  W życiu nie da się uniknąć sytuacji, w których wchodzisz w nowe środowisko. I za każdym razem towarzyszy ci trema. Chcesz wypaść jak najlepiej, nie wiesz, jak zostaniesz przyjęta. Przygotuj się więc, bo bardzo istotne jest pierwsze wrażenie.

 • Byli cudowni

  W wyjątkowej rozmowie z SHOW Marta Kaczyńska (30) wspomina rodzinny dom. Wesołego tatę, wyrozumiałą mamę, szczęśliwą rodzinę. I po raz pierwszy mówi, jak po 10 kwietnia zmieniło się jej życie.

 • Alicja Rudnicka: W kobiecych butach

  ...społeczności rozwijać się i spotykać w kameralnych grupach, czerpiąc przy tym szereg inspiracji. Chciałabym, żeby w Klubie każda kobieta czuła się swobodnie, żeby mogła w 100 proc. być sobą. Jak(...) kosmetyków, bo traktowałam to tylko jako hobby. Opierałam się na tym, co miałam we własnej kosmetyczce. Czy zamiłowanie do organizacji przełożyło się w jakiś sposób na wybór dotyczący studiów...

 • Matka jest najważniejsza

  .... W sobotę z kolei są zajęcia i klub dla nastolatków. Wszystko w ramach kognitywnej behawioralnej terapii. Ale jak nastolatkowie z autyzmem się o tym dowiedzieli, oznajmili: Panie psychologu, my nie będziemy(...) kółko teatralne. Założyli też klub przyjaciół. Jak wygląda takie kółko teatralne? - Zajęcia trwają 90 minut. W 70. minucie przychodzi rodzic i odgrywane są scenki społeczne. To, co jest na...

 • Debiut w przedszkolu

  ...jakimś czasie po niego wróci. Ucz samodzielności Naucz brzdąca również samo-dzielności - pozwól mu założyć spodenki, cierpliwie poczekaj, aż zapnie kurteczkę. Aby ułatwić smykowi zadanie, kupuj mu(...) i trudno przyzwyczajają się do nowości lub nową sytuację silnie przeżywają, reagując np. stanem podgorączkowym, zastanów się, czy nie wstrzymać się jeszcze z decyzją o posłaniu malucha do przedszkola...