• Informacje na temat:

  fartuch

Artykuły na temat: fartuch
 • Ubierz fartucha i udaj się w kulinarną podróż razem z Michelem Moranem

  "Moje smaki", to pierwsza książka Michela Morana, znakomitego kucharza i pasjonata gotowania, który skradł serca telewidzów jako juror polskiej edycji MasterChef. Do rąk czytelnika trafia osobisty przewodnik po daniach kuchni europejskiej, w którym autor czerpie z bogactwa natury niesionego przez poszczególne pory roku.

 • "Oddaj fartucha", czyli najsłynniejszy szef kuchni w Polsce

  Michel Moran, juror programu Masterchef, stał się gwiazdą internetu dzięki wyrażeniu "oddaj fartucha". W rozmowie z INTERIA.PL opowiada o francuskiej kulturze kulinarnej i swoich ulubionych potrawach.

 • Do kuchni tylko ze smartfonem

  Czasy, w których do kuchni można było wkroczyć będąc wyposażonym w fartuch, chochlę i ostry nóż, odchodzą w przeszłość. Wkrótce bez telefonu nowej generacji nie zagotujesz nawet wody na herbatę.

 • Naucz dziecko radzić sobie z lękami i strachem

  Ciemność, burza z piorunami, widok lekarskiego fartucha to częste powody płaczu. Pociecha na każdym etapie rozwoju przezywa jakieś lęki. Niektóre są uzasadnione, inne tworzy wyobraźnia. Pomóż smykowi pokonać "wroga".

 • Naucz dziecko radzić sobie z lękami i strachem

  Ciemność, burza z piorunami, widok lekarskiego fartucha to częste powody płaczu. Pociecha na każdym etapie rozwoju przezywa jakieś lęki. Niektóre są uzasadnione, inne tworzy wyobraźnia. Pomóż smykowi pokonać "wroga".

 • Gospodynie domowe w Wielkiej Brytanii coraz częściej szukają w Internecie gier hazardowych. Według najnowszych sondaży tylko w ubiegłym roku liczba hazardzistek w fartuchach wzrosła na Wyspach Brytyjskich o 20 procent.

 • Bądź jak MasterChef Junior

  ....  Rozrywka na najwyższym poziomie W walce o fartuch MasterChefa Juniora nie można zapomnieć o doskonałej, rodzinnej rozrywce, którą znajdziemy w specjalnym albumie. Jego twarzą została Natalia Paździor(...) zastanawiajcie się dłużej i już dziś wybierzcie się na zakupy do Netto, zbierzcie wszystkie potrzebne naklejki, wyślijcie zgłoszenie i odbierzcie fartuch. W ten sposób rozpoczniecie wielką, rodzinną...

 • Scarlett Johansson sprzedaje... popcorn

  .... Gwiazda była ubrana w koszulkę w marynarskie paski i fartuch w barwach marki. Jej mąż, Francuz Romain Dauriac, również stał z nią za ladą. Uśmiechnięta aktorka przeobraziła się na kilka godzin...

 • Gotowanie nigdy nie jest nudne - przekonuje Anna Starmach

  Starmach. Dodaje też, że w programie znalazła się fantastyczna czternastka szefów kuchni z dużą wyobraźnią. Co ciekawe, w nowej edycji formuła programu nieco uległa zmianie.  - Ktoś ma fartuch, ktoś nie ma fartucha, a zaraz potem znowu go ma. Nigdy więc nie wiadomo, kto tak naprawdę znajdzie się w finale, czy kto wróci do programu - opowiada Starmach. Żeby było jeszcze ciekawiej, uczestnicy...

 • Szkoła z naszego dzieciństwa

  ...zwykle fartuszki do kolan. Chłopcy - bluzy, koniecznie z białym kołnierzykiem przypinanym na guziki, żeby go można go było odpinać i prać częściej niż fartuch, bo szybciej się brudził. Harcerze raz...

Przepisy na temat: fartuch
 • Michel Moran zdradza swoje najlepsze przepisy

  Juror programu Masterchef, który zasłynął swoim niegramatycznym, ale uroczym "oddaj fartucha"uznał, że oprócz gotowania i oceniania warto podzielić się swoją wiedzą i wydał książkę, w której znajdziemy ponad 130 inspirujących przepisów. Niektóre z nich ujawniamy, abyście mogli wypróbować je już dzisiaj.

Dyskusje na temat: fartuch
 • Re: Sienna Miller...

  Sukienka troche jak fartuch

 • Re: Kuchenne ręczniki pełne bakterii

  "W dobrych restauracjach ścierki są zakazene". Po co im ścierki. Każdy kucharz ma fartuch. Ma czym wytrzeć ręce. Albo nos.

 • Re: "Oddaj fartucha", czyli najsłynniejszy szef kuchni w Polsce

  MÓWI SIĘ---ODDAJ FARTUCH!! JAK MOŻNA POPEŁNIAĆ BŁĄD CO TYDZIEŃ-WSTYD!!!CZY NIE MOŻE KTOŚ TEMU PANU TEGO POWIEDZIEĆ!!!!!!

 • Re: Ilona Felicjańska...

  pasuje ten fartuch do tytułu książki

 • Re: Krępujące wypadki na porodówce

  Czemu to nie może sie najpierw zresać ? Nie rozumiem , jak pociśnie kreta przed porodem to jak może później w trakcie walnąc pagonem lekarzowi na fartuch? Hej heloł?

 • Re: Panga nie dla wszystkich

  Mamy. Pracują w nim takie wyfiokowane lampucery, co od czasu do czasu założą biały fartuch i szpilki i udają, że są ważne.

 • Re: Dawstwo komórek jajowych

  A ja wczoraj byłem z żoną w eleganckim francuskim szpitalu. Kelner ubrany w elegancki biały fartuch zaproponował nam kaczkę. Poprosiliśmy dwie wraz z luksusowymi francuskimi ziemniakami i zestawem surówek.

 • Re: Kobiece majtki pod lupą

  Gdy mamie oderwały się wszystkie guziki z bluzki, mama zaczęła masować sobie piersi. następnie zdjęła sobie fartuch. Później bluzkę, z której guziki były już oderwane. Z powrotem, mama założyła sobie fartuch kuchenny, zapięła go sobie. Podwinęła sobie fartuch z tyłu, i ściągla jedna ręką swoje majtki. Na koniec, mama wzięła w dłonie. Końce swojego fartucha, i wytarła się nim między nogami

 • Re: Kobiece majtki pod lupą

  swoich spodni. Są też kobiety, które przed założeniem fartucha. Odrywa sobie guzik, od swoich spodni. Kobiecie wygodnej jest, w rozpinanym fartuchu. Niż w spodniach, niektóre kobiety. Zakładają sobie, fartuch bez majtek.