• Informacje na temat:

  fartuch

Artykuły na temat: fartuch
 • Ubierz fartucha i udaj się w kulinarną podróż razem z Michelem Moranem

  "Moje smaki", to pierwsza książka Michela Morana, znakomitego kucharza i pasjonata gotowania, który skradł serca telewidzów jako juror polskiej edycji MasterChef. Do rąk czytelnika trafia osobisty przewodnik po daniach kuchni europejskiej, w którym autor czerpie z bogactwa natury niesionego przez poszczególne pory roku.

 • "Oddaj fartucha", czyli najsłynniejszy szef kuchni w Polsce

  Michel Moran, juror programu Masterchef, stał się gwiazdą internetu dzięki wyrażeniu "oddaj fartucha". W rozmowie z INTERIA.PL opowiada o francuskiej kulturze kulinarnej i swoich ulubionych potrawach.

 • Do kuchni tylko ze smartfonem

  Czasy, w których do kuchni można było wkroczyć będąc wyposażonym w fartuch, chochlę i ostry nóż, odchodzą w przeszłość. Wkrótce bez telefonu nowej generacji nie zagotujesz nawet wody na herbatę.

 • Naucz dziecko radzić sobie z lękami i strachem

  Ciemność, burza z piorunami, widok lekarskiego fartucha to częste powody płaczu. Pociecha na każdym etapie rozwoju przezywa jakieś lęki. Niektóre są uzasadnione, inne tworzy wyobraźnia. Pomóż smykowi pokonać "wroga".

 • Naucz dziecko radzić sobie z lękami i strachem

  Ciemność, burza z piorunami, widok lekarskiego fartucha to częste powody płaczu. Pociecha na każdym etapie rozwoju przezywa jakieś lęki. Niektóre są uzasadnione, inne tworzy wyobraźnia. Pomóż smykowi pokonać "wroga".

 • Gospodynie domowe w Wielkiej Brytanii coraz częściej szukają w Internecie gier hazardowych. Według najnowszych sondaży tylko w ubiegłym roku liczba hazardzistek w fartuchach wzrosła na Wyspach Brytyjskich o 20 procent.

 • Bądź jak MasterChef Junior

  ....  Rozrywka na najwyższym poziomie W walce o fartuch MasterChefa Juniora nie można zapomnieć o doskonałej, rodzinnej rozrywce, którą znajdziemy w specjalnym albumie. Jego twarzą została Natalia Paździor(...) zastanawiajcie się dłużej i już dziś wybierzcie się na zakupy do Netto, zbierzcie wszystkie potrzebne naklejki, wyślijcie zgłoszenie i odbierzcie fartuch. W ten sposób rozpoczniecie wielką, rodzinną...

 • Scarlett Johansson sprzedaje... popcorn

  .... Gwiazda była ubrana w koszulkę w marynarskie paski i fartuch w barwach marki. Jej mąż, Francuz Romain Dauriac, również stał z nią za ladą. Uśmiechnięta aktorka przeobraziła się na kilka godzin...

 • Gotowanie nigdy nie jest nudne - przekonuje Anna Starmach

  Starmach. Dodaje też, że w programie znalazła się fantastyczna czternastka szefów kuchni z dużą wyobraźnią. Co ciekawe, w nowej edycji formuła programu nieco uległa zmianie.  - Ktoś ma fartuch, ktoś nie ma fartucha, a zaraz potem znowu go ma. Nigdy więc nie wiadomo, kto tak naprawdę znajdzie się w finale, czy kto wróci do programu - opowiada Starmach. Żeby było jeszcze ciekawiej, uczestnicy...

 • Szkoła z naszego dzieciństwa

  ...zwykle fartuszki do kolan. Chłopcy - bluzy, koniecznie z białym kołnierzykiem przypinanym na guziki, żeby go można go było odpinać i prać częściej niż fartuch, bo szybciej się brudził. Harcerze raz...

Przepisy na temat: fartuch
 • Michel Moran zdradza swoje najlepsze przepisy

  Juror programu Masterchef, który zasłynął swoim niegramatycznym, ale uroczym "oddaj fartucha"uznał, że oprócz gotowania i oceniania warto podzielić się swoją wiedzą i wydał książkę, w której znajdziemy ponad 130 inspirujących przepisów. Niektóre z nich ujawniamy, abyście mogli wypróbować je już dzisiaj.

Dyskusje na temat: fartuch