• Informacje na temat:

  emma

Artykuły na temat: emma
 • Emma Roberts w transparentnej sukience

  ...26-letnia Emma Roberts zdążyła już nieźle namieszać w hollywoodzkim świadku. Nic dziwnego – kiedy twoją ciotką jest sama Julia Roberts, nie ma rzeczy niemożliwych.

 • Borys Szyc niczym Emma Watson

  Zainspirowała nas Emma Watson, która w ramach promowania czytelnictwa zostawiała książki na ulicach Londynu, Paryża i Nowego Jorku - przekonują organizatorzy podobnej akcji w Polsce. W Warszawie będzie można znaleźć książki, które pochował aktor Borys Szyc.

 • Fani krytykują Emmę Watson

  Po tym, jak Emma Watson zapozowała topless w sesji dla magazynu „Vanity Fair”, wylała się na nią fala krytyki. Fanom nie podoba się, że aktorka, która angażuje się w walkę na rzecz równouprawnienia, zdecydowała się na taką sesję.

 • Emma & Oliver, Robin Benway

  Emma i Oliver mieli zostać przyjaciółmi do końca świata. Mają po siedem lat, mieszkają obok siebie, a na dodatek urodzili się dokładnie tego samego dnia, w tym samym szpitalu. Pewnego dnia Olivera porywa ojciec. Chłopiec odnajduje się dopiero po dziesięciu latach.

 • Emma Stone postawiła na kombinezon

  Oprócz odtwórców głównych ról: Nicole Kidman (która zachwyciła w srebrnej sukni) i Colina Farrella, na czerwonym dywanie pojawiła się m.in. Emma Stone. 28-latka w tym roku zdobyła Oscara za rolę(...) "Maniac", w którym gra główną rolę. W Londynie Emma olśniewała w czarnym kombinezonie Givenchy i czarnych szpilkach Louboutin. Klasyczny zestaw doskonale podkreślał oryginalną urodę Stone, która...

 • Emma Stone zdumiona Oskarowymi nominacjami

  Nominacje Oskarowe Emmy Stone są "ponad jej najśmielsze oczekiwania".

 • Emma Watson przekazała milion funtów na nietypowy cel

  Brytyjska aktorka Emma Watson chce walczyć z molestowaniem seksualnym w Wielkiej Brytanii. Przekazała milion funtów dwóm stowarzyszeniom walczącym z tym zjawiskiem.

 • Emma Stone najlepiej opłacaną aktorką na świecie

  Amerykańska gwiazda Emma Stone, zdobywczyni Oscara, została najlepiej opłacaną aktorką na świecie, wyprzedzając Jennifer Aniston oraz Jennifer Lawrence.

 • Emma Stone zdradziła swoje „drugie” imię

  Emily Jean Stone – tak brzmi prawdziwe, pełne imię i nazwisko aktorki znanej jako Emma Stone. Jednak w wywiadzie dla „E! Magazine”, gwiazda zdradziła, że przez jakiś czas nazywała się jeszcze inaczej.

 • Emma Stone na filmowym i modowym szczycie

  Tegoroczna zdobywczyni Oscara i jedna z najbardziej rozchwytywanych aktorek w Hollywood. Słynąca z oryginalnej urody i nienagannego stylu, który zawsze prezentuje na czerwonych dywanach. Emma Stone dołączyła niedawno do grona ambasadorek domu mody Louis Vuitton.

Zdjęcia na temat: emma
Wideo na temat: emma
 • Emma Stone zachwycona Mahershalą Alim

  Beverly Hills, Kalifornia, Stany Zjednoczone. Przedoscarowy lunch dla nominowanych (Nominees Luncheon) to już tradycja Amerykańskiej Akademii Filmowej. Spotykają się na nim nominowani do tegorocznej statuetki. Pierwsza taka impreza odbyła się 9 marca 1982 roku. Tegoroczny lunch miał miejsce w Beverly Hilton Hotel w Beverly Hills w poniedziałek (06.02). Złapana tam Emma Stone opowiedziała czemu

 • Ellen Page poślubiła tancerkę Emmę Portner

  To już pewne - aktorka Ellen Page ożeniła się. 30-letnia aktorka poślubiła tancerkę Emmę Portner. Emma jest nauczycielką tańca jazzowego w Broadway Dance Center w Nowym Jorku. Informację o ślubie Ellen przekazała za pomocą Instagrama.

 • Emma Watson z tytułem Kobiety Roku

  Emma Watson została ogłoszona Kobietą Roku podczas Elle Style Awards. Aktorkę nagrodzono m.in. za działalność na rzecz równości płci. Gwiazdę doceniono także za dorobek aktorski. 26-latka jest w trakcie promocji filmu "Piękna i Bestia". Disneyowska produkcja do polskich kin trafi 17 marca. (Źródło: Cover Video/ x news)

Dyskusje na temat: emma
 • A czego tu się bać??

  Ja dwa miesiące temu wyszłam zamąż i jestem naprawdę bardzo szczęśliwa, a okres, w którym przygotowywaliśmy się do tego najważniejszego dnia w życiu był naprawdę cudowny.Wszystkim narzeczonym życzę tego samego.Pozdrawiam: - )

 • Prawdziwy powód do zmartwień

  Ja się boję o swoje zdrowie psychiczne. Moi rodzice się rozwodzą, ja biorę ślub. Nie dość, że oni są na wojennej ściezce, to boję się, że jeszcze do tego dalsza rodzina też się rozleci, poobrażają się, a sceną tego wszystkiego będzie mój ślub i wesele. Nie chcę przekładać swego zamążpójścia, bo mamy już różne plany a i tak czekałam długo, aż sytuacja się wyjaśni z moimi rodzicami. Zresztą i tak czuję się już podle przez ich rozwód, dlaczego mam sobie odmawiać tego jedynego promyka szczęścia,...

 • Re: Emma Stone na rozdaniu nagród Bafta

  Dramatyzujesz redakcjo. Emma we wszystkim ładnie wygląda

 • Re: faceci boją się niezależnych kobiet

  prawdziwe szczęście! Oto dlaczego te z pozoru silne, niezależne, korporacyjne kobiety potrzebują Mężczyzny. Ale takiego Prawdziwego Mężczyzny! Emma A prawdziwy Mężczyzna potrzebuje prawdziwej kobiety... takiej z sercem. Amon I uważasz że kobieta, która lubi swoją pracę, spełnia swoje marzenia, realizuje siebie, zarabia pieniądze jest totalnie "nieprawdziwa" i nie ma serca? Emma Łatwiej

 • Re: Emma Thompson zagroziła, że wycofa się z filmu

  Otóż mylisz się. Emma Thompson grała w tym filmie, Emma Watson zresztą też.

 • Re: faceci boją się niezależnych kobiet

  prawdziwe szczęście! Oto dlaczego te z pozoru silne, niezależne, korporacyjne kobiety potrzebują Mężczyzny. Ale takiego Prawdziwego Mężczyzny! Emma A prawdziwy Mężczyzna potrzebuje prawdziwej kobiety... takiej z sercem. Amon I uważasz że kobieta, która lubi swoją pracę, spełnia swoje marzenia, realizuje siebie, zarabia pieniądze jest totalnie "nieprawdziwa" i nie ma serca? Emma

 • Re: Emma Thompson zagroziła, że wycofa się z filmu

  w "Pięknej i Bestii" grała Emma Watson a nie Emma Thompson, coś się naszemu pismakowi pomyliło - nie ma to jak pełna profeska :)

 • Re: Gdzie te wartościowe dziewczyny... ?

  , które mają ambicje, pasje, marzenia - nie mają szans przy takich wypudrowanych laluniach! Emma

 • Re: Emma Stone na rozdaniu nagród Bafta

  Czy wiesz o czym piszesz? Emma Stone, mimo młodego wieku ma na swoim koncie kilka świetnych ról, w tym w filmach Woody'ego Allena. Statuetka Bafta za film "LaLa Land" w kategorii: najlepsza aktorka, to dla ciebie żadne osiągnięcie? To gratuluję ci sukcesów, muszą być naprawdę wielkie. I dygresja: słowo"pustak" nie jest raczej powszechne wśród intelektualistów, ale skąd możesz o tym wiedzieć.