• Informacje na temat:

  bransoletki dla dzieci

Artykuły na temat: bransoletki dla dzieci
 • Gumki do splatania bransoletek

  Kolorowe bransoletki noszą nie tylko dziewczynki, ale też chłopcy (choć oni wolą militarne np. zielone i czarne barwy)! Zabawa polega na splataniu gumek we wzory.

 • Prezentowe pewniaki na Dzień Dziecka

  Dzień Dziecka tuż tuż! Nie masz jeszcze prezentu dla Twojego dziecka?

 • Dziecko na wakacjach – podstawy bezpiecznych zachowań

  Rodzice wiedzą, że mając dzieci, zwłaszcza takie w wieku przedszkolnym, muszą mieć oczy dookoła głowy. Nawet jeśli na co dzień nic nie jest w stanie cię zaskoczyć, jadąc na wakacje musisz być jeszcze bardziej czujny. Jak zachować ostrożność podczas urlopu z dzieckiem?

 • Idealny prezent dla dziecka w wieku szkolnym do 100 zł

  Święty Mikołaj już puka do drzwi, chcąc umieścić prezenty pod choinką, a my wciąż nie wiemy, jaki prezent kupić dla swojej pociechy? Oto kilka pomysłów na upominek dla dziecka w wieku szkolnym!

 • Animacje dla dzieci na weselu

  ...strasznie nudzą się w deszcz!" Dlatego goście, którzy przybędą na wasze wesele z dziećmi, a zastanie ich nieprzyjemna aura pogodowa, na pewno z chęcią skorzystają z przygotowanych zabaw dla dzieci, które(...) własnoręczne wykonane bransoletki i wisiorki do kluczy. Starszym dzieciom, można zaproponować brokatowe tatuaże, które utrzymują się na ciele około tygodnia. Bardzo ważne jest, by farbki miały atest...

 • Dlaczego warto odmawiać dziecku

  Chciałabyś mu nieba przychylić, ale czasem po prostu trzeba zareagować. Nie tylko dlatego, żeby pokazać mu, kto tu rządzi. Głównie dla jego bezpieczeństwa i po to, by w przyszłości umiało być szczęśliwe.

 • Ochrona twojego dziecka

  Dla każdego rodzica najcenniejsze na świecie jest jego dziecko, które codziennie z radością poznaje świat. Biega, zwiedza i niejednokrotnie znika z pola widzenia rodziców.

 • Kim jest animator weselny dla dzieci?

  Gdy przyszła para młoda zasiada do planowania listy gości, często pojawiają się pierwsze rozterki - czy zapraszając gości z dziećmi są w stanie zapewnić, że ich dom weselny nie będzie wyglądał jak po przejściu tornada, a rodzice tychże dzieci zdążą zamienić chociaż zdanie z resztą gości, nie mówiąc o parze młodej.

 • Alternatywna biżuteria ślubna

  ...zamiast bransoletki?

 • Masz w szafie stare koszulki? Zrób z nich biżuterię

  Masz w szafie zużyte bawełniane koszulki? Nie wyrzucaj ich. Wystarczy, bowiem chwila, by własnoręcznie zrobić z nich unikatowe naszyjniki lub bransoletki - przekonuje w rozmowie z PAP Life projektantka upcyklingowej biżuterii Katarzyna Kruszenko.

Dyskusje na temat: bransoletki dla dzieci
 • Re: Nietypowe prezenty pod choinkę

  Ja dla moich córek zamówiłam dzisiaj w sieci bransoletki Shains, na których możesz projektować własne napisy. Wiem, że o nich marzą. Zresztą sobie też zamówiłam - bo pasują zarówno dla dzieci czy nastolatek jak i bardziej wyluzowanych mam takich jak ja:)

 • do Internautki

  to głupie... zamiast cieszyć się że dodatkowe złotówki wpływają na konta dzieci ulicy, ofiar raka czy suszy, itp... Ty bulwersujesz się osobami, które te pieniądze wpłacają kupując bransoletki!! Rozumiem że bolą Cię ich ograniczenia ale one w końcu za to płacą!! Czy dla szpanu, czy z czystego altruizmu to podwójny sukces takich bransoletkowych akcji a pieniądze trafiają do potrzebujących, moda

 • Re: Kod kolorów

  Niestey zetknęłam się z osobami które te bransoletki chcą i noszą dla szpanu.Ja akurat noszę białą z akcji "Dzieci ulicy" Elle i Diverse.Sama mam dzieci więc chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego chcę pomóc innym dzieciom.Nie dalej jak trzy dni temu pewna osoba zapytała mnie skąd mam tę bransoletkę bo ona "bardzo chciała mieć białą".Rozumiecie?Nie powiedziała że chciała pomóc tym dzieciakom tylko że