• Informacje na temat:

  bransoletki dla dzieci

Artykuły na temat: bransoletki dla dzieci
 • Gumki do splatania bransoletek

  Kolorowe bransoletki noszą nie tylko dziewczynki, ale też chłopcy (choć oni wolą militarne np. zielone i czarne barwy)! Zabawa polega na splataniu gumek we wzory.

 • Prezentowe pewniaki na Dzień Dziecka

  Dzień Dziecka tuż tuż! Nie masz jeszcze prezentu dla Twojego dziecka?

 • Animacje dla dzieci na weselu

  ...strasznie nudzą się w deszcz!" Dlatego goście, którzy przybędą na wasze wesele z dziećmi, a zastanie ich nieprzyjemna aura pogodowa, na pewno z chęcią skorzystają z przygotowanych zabaw dla dzieci, które(...) własnoręczne wykonane bransoletki i wisiorki do kluczy. Starszym dzieciom, można zaproponować brokatowe tatuaże, które utrzymują się na ciele około tygodnia. Bardzo ważne jest, by farbki miały atest...

 • Kim jest animator weselny dla dzieci?

  Gdy przyszła para młoda zasiada do planowania listy gości, często pojawiają się pierwsze rozterki - czy zapraszając gości z dziećmi są w stanie zapewnić, że ich dom weselny nie będzie wyglądał jak po przejściu tornada, a rodzice tychże dzieci zdążą zamienić chociaż zdanie z resztą gości, nie mówiąc o parze młodej.

 • Dlaczego warto odmawiać dziecku

  Chciałabyś mu nieba przychylić, ale czasem po prostu trzeba zareagować. Nie tylko dlatego, żeby pokazać mu, kto tu rządzi. Głównie dla jego bezpieczeństwa i po to, by w przyszłości umiało być szczęśliwe.

 • Ochrona twojego dziecka

  Dla każdego rodzica najcenniejsze na świecie jest jego dziecko, które codziennie z radością poznaje świat. Biega, zwiedza i niejednokrotnie znika z pola widzenia rodziców.

 • Ubezpieczenia ważne dla rodziny

  ...nawet nazywają się tak samo. Dlatego warto zapoznać się z ofertami kilku towarzystw. W razie wypadku Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) najczęściej dołączane jest do innych(...) mieszkają lub są pod naszą opieką. Przed czym ochroni? Ubezpieczenie OC przyda nam się np. w wypadku: zalania sąsiada, szkód spowodowanych przez dzieci, szkód, które możemy wyrządzić jadąc na...

 • Kim jest animator weselny dla dzieci - czyli co tak naprawdę robią maluchy na weselu

  Gdy przyszła para młoda zasiada do planowania listy gości, często pojawiają się pierwsze rozterki - czy zapraszając gości z dziećmi są w stanie zapewnić, że ich dom weselny nie będzie wyglądał jak po przejściu tornada, a rodzice tychże dzieci zdążą zamienić chociaż zdanie z resztą gości, nie mówiąc o parze młodej.

 • Alternatywna biżuteria ślubna

  ...zamiast bransoletki?

 • Masz w szafie stare koszulki? Zrób z nich biżuterię

  Masz w szafie zużyte bawełniane koszulki? Nie wyrzucaj ich. Wystarczy, bowiem chwila, by własnoręcznie zrobić z nich unikatowe naszyjniki lub bransoletki - przekonuje w rozmowie z PAP Life projektantka upcyklingowej biżuterii Katarzyna Kruszenko.

Dyskusje na temat: bransoletki dla dzieci
 • Re: Nietypowe prezenty pod choinkę

  Ja dla moich córek zamówiłam dzisiaj w sieci bransoletki Shains, na których możesz projektować własne napisy. Wiem, że o nich marzą. Zresztą sobie też zamówiłam - bo pasują zarówno dla dzieci czy nastolatek jak i bardziej wyluzowanych mam takich jak ja:)

 • do Internautki

  to głupie... zamiast cieszyć się że dodatkowe złotówki wpływają na konta dzieci ulicy, ofiar raka czy suszy, itp... Ty bulwersujesz się osobami, które te pieniądze wpłacają kupując bransoletki!! Rozumiem że bolą Cię ich ograniczenia ale one w końcu za to płacą!! Czy dla szpanu, czy z czystego altruizmu to podwójny sukces takich bransoletkowych akcji a pieniądze trafiają do potrzebujących, moda

 • Re: Kod kolorów

  Niestey zetknęłam się z osobami które te bransoletki chcą i noszą dla szpanu.Ja akurat noszę białą z akcji "Dzieci ulicy" Elle i Diverse.Sama mam dzieci więc chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego chcę pomóc innym dzieciom.Nie dalej jak trzy dni temu pewna osoba zapytała mnie skąd mam tę bransoletkę bo ona "bardzo chciała mieć białą".Rozumiecie?Nie powiedziała że chciała pomóc tym dzieciakom tylko że